kurier poczta

Kurier poczta Łomianki

Mazowieckie

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat idziemy na placu usług kurierskich, odpowiadając naszym użytkownikom najwyższe standardy i bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych i indywidualnych. Ofertę stosujemy na bieżąco do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, aby wszystka wysłana paczka, każdy tekst a każda przesyłka gabarytowa trafiały do kliencie przez zapór i zwykle na etap. Zobacz, co potrafimy przygotować dla Ciebie!

Kurier poczta Pionki

W bliskim serwisie możesz wziąć krajowe oraz zagraniczne przesyłki kurierskie różnych gości i gabarytów. Uczynisz toż w możliwość łatwy oraz mocny, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do celu. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki z firmy do firmy, a i przeprowadzki oraz kolejne ciekawe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Pionki

Kim jesteśmy?

Od lat już (dokładnie z roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Ale jesteśmy pięknie bardzo niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do oferowania usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Istnieje to gwarancja bezpieczeństwa oraz solidności na środowisku serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza naukę oraz kompetencje z obszaru logistyki, jakie cierpi nasz system. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki naszych Klientów docierały do punkcie w najskuteczniejszy sposób. Wiemy i, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a i poufność danych, jakie są niezbędne do przeprowadzenia nadania i dostarczenia paczki.

Kurier poczta Pionki

Jak wysyłamy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na części KurierPaczka. pl są świadczone przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej renomie, a nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki oraz kolejne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w dziale ręki, bez wynikania spośród wieżowcu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne poziomy i gabaryty

Przesyłka kurierska zatem nie tylko paczka, lecz też list, materiały do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a i przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką chcesz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Pionki

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz ucząc się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla własnych Klientów mamy szereg udogodnień pomagających w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, jakie mu mówią, na części internetowej, natomiast gdy chcesz poprosić o pomoc pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w kilka sekund.
Oferujemy szybkie płatności, a jeszcze specjalne propozycji dla instytucji i kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot uzyskania w rozwoju samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy czas, my jednak wiemy, że płynność finansowa zależy od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd i używający z serwisu PaczkaKurier mogą zyskać zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim ukończy on znaną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Pionki

Oferujemy także gwarancję dostarczenia przesyłki na etap. Jeśli nie wywiążemy się spośród obecnego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści wypływające z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy ogromny wachlarz sprawdzonych także niektórych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A chociaż ze sprawdzonych i pewnych usług korzystamy, by sprzedawać je naszym klientom!
Posiadamy doświadczenie, za którym występuje prawie ćwierć miliona klientów i ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie krajowe oraz zagraniczne, różne gabaryty oraz typy, również inne przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy odpowiednie i szybkie płatności i szybko zwrot pobrania.
Mamy oparcia i promocje dla nadających przesyłki. Na części znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie przekazana na etap.
Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dostosować się do spraw naszych Klientów.

Kurier poczta Pionki

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments